fbpx

Sibiřská báňa a infračervená sauna

Báňa a infračervená sauna pozitivně působí na dýchací soustavu, kardiovaskulární, termoregulační a endokrinní systém, regenerují nervovou soustavu, navodí pocit čilosti, pomáhají rehabilitovat síly po fyzické a psychické zátěži. A proto mohou opravdoví příznivci zdravého životního stylu úplně v klidu navštěvovat oba druhy saun (parní lázeň a infrasaunu), aniž by přišli o pocit potěšení či o jejich ozdravný účinek.

bana

Saunování v sibiřské baně – je rituál se staletými tradicemi. 3-4 návštěvy horké (65-70 ° C) potírny s vlhkým vzduchem nasyceným oleji léčivých bylin. O pauze se můžete zchladit v bazénu či pod chladnou sprchou, posedět u čaje a mile si popovídat. „Třešnička na dortu“ sibiřské parní lázně – je metličkování, které zvyšuje krevní oběh.

infrasauna

Infračervené (IR) sauny – je „nový výraz“ ve světě saun. Specifická je infrasauna v tom, že po celou dobu nehledě na hloubkové prohřátí těla, je teplota vevnitř kolem 40-50 ° C a doba pobytu nepřesahuje 20-30 minut. Infrasauny mají neocenitelně příznivý účinek na náš organismus.

Rezervace telefonicky

+ 420 775 728 088
+ 420 777 196 612